ساخت حساب paypal,alertpay

برای اقتتاح حساب پی پال آموزش تصویی کلیککنید

  ( البته میتونید برای عبور از تحریم و باز کزدن سایت ازاین نرم افزار  استفاده کنید)


alertpay یک سیستم حساب بانکى الکترونیکى همانند e-gold است که  کاربران زیادی از کشورمان ایران آن را قبول دارند و استفاده می کنند.از ویژگی های alertpay اینکه به ازاى هر زیرمجموعه به شما 10دلار میدهد و شما میتوانید این پول قابل برداشت بوده و آن را به راحتى از alertpay به حسابی دیگر منتقل کنید. همچنین شما می توانید با پول بدست آمده خرید اینترنتی کنید. یا توسط ویزای خود ابتدا به این شرکت پول خود را واریز و سپس خرید اینتزنتی کنید.

برای افتتاح حساب ابتدا روی عضویت زیر کلیک کنید تا مستقیما وارد سایت شوید.

                                                               عضویت در آلرت پی

برای شروع بر روی گزینه sign up کلیک نمایید  در صفحه بعدی نوع حساب باید مشخص  شود.


وارد صفحه انتخاب نوع حساب شده اید.


نکته مهم : حتما مشخصات امریکایی  وارد کنید.
در قسمت Choose your Country کشور آمریکا United states را انتخاب نمایید و سپس بر روی تصویر مربوط به
Personal Starter کلیک کنید.
حال با کلیک روی دکمه Next وارد مرحله بعدی جهت وارد کردن اطلاعات  شخصی شوید. فرم را مطابق توضیحات زیر وارد فرم کنید.در قسمت First Name یک نام خارجی وارد کنید. مثلا john یا Enrique

در قسمت Last Name یک فامیل خارجی برای خود انتخاب کنید.  مهم نیست که این نامها واقعی باشند یا خیر انتخاب کنید kolerna

در قسمت Phoneهم یک شماره تلفن بدهید.202-366-6967

در اینجا Address 1 یک آدرس وارد کنید
مثلا : Carl of Ossietzky road 53 02826 Goerlitz

در این قسمت یک شهر را انتخاب کنید City / Town : مثلا Los Angeles

Region اینجا بنویسید : مثلا LA

Postal Code: و حال یک کد پستی 5 رقمی بنویسید20250 و سپس کلید Next را بزنید

در قسمتOccupation نوع شغل مثلاًstudent

وروز وماه وسال تولد را از گزینه های کرکره ای انتخاب کنید

با کلیک روی دکمه Next وارد مرحله بعدی جهت وارد کردن اطلاعات ورود و ایمیل شوید. فرم را مطابق توضیحات زیر وارد فرم کنید.
در قسمت Email Address ایمیل خود را وارد کنید.
در قسمت Password یک پسورد برای خود را وارد کنید

در قسمت Re-enter Password پسورد بالا را تکرار کنید.
در قسمت Transaction PIN یک عدد 4 رقمی وارد کنید برای پین کد جهت انتقال وجه در هر دفعه و آن را به خاطر بسپارید

حال باید به 2 سوال که از خود می پرسید و آنرا در سایت ثبت می کنید پاسخ دهید. فراموش نکنید که ایمیلی را که در سایت ثیت نمودید و پسوردی را که چند لحظه پیش انتخاب کردید و پاسخ سوالاتی که هم اکنون وارد خواهید کرد را در جایی یادداشت نمایید زیرا بعدا به آنها نیاز خواهید داشت.

در قسمت Question 1 یک سوال برای خواد انتخاب نمایید. مثلا آخرین سوال را انتخاب کنید که نوشته City Of Birth که یعنی در کدام شهر متولد شده اید.

در قسمت Answer 1 یک جواب به سوال فوق بدهید. مثلا بنویسید Tehran یا shiraz و یا حتی مثلا Los Angeles. مهم این است که بعدا یادتان باشد که به این
سوال چی جواب داده بودید

در قسمت Question 2 باید یک سوال دیگر هم مطرح نموده و به آن پاسخ دهید. به عنوان مثال What is your favorite animal را انتخاب نموده و نام یک حیوان را در مقابل آن بنویسید

و سپس حروف و اعدادی را که در پایین صفحه مشاهده می کنید را وارد نموده و پس از تیک زدن گزینه I agree to AlertPay’s بر روی Register کلیک کنید

 

در صفحه بعد چنین پیامی را مشاهده خواهید کرد :

Thank you for registering with AlertPay!

An email has been sent to the email address you entered. Please log in to your email account and click on the link to validate your email to continue the registration process.


اگر چنین پیغامی مشاهده نشد یعنی اینکه یکی از موارد را اشتباه وارد کردید که باید آنرا اصلاح نمایید
حال باید به ایمیل خود مراجعه نموده و ایمیلی را که سایت آلرت پی برای شما ارسال نموده است را باز نموده و بر روی لینکی که داخل آن است کلیک کنید تا حساب شما فعال شود.
بعد از کلیک روی لینکی که توسط کمپانی آلرت پی ارسال شده بود شما وارد صفحه ای از سایت آلرت پی می شوید که
ایمیل شما در آنجا نوشته شده است و شما باید پسوردی را که در زمان ثبت نام در سایت آلرت پی انتخاب کرده بودید را در کادر زیر آن وارد کنید تا بتوانید وارد حساب خود شوید
 

تبریک میگوییم حساب اینترنتی شما افتتاح شد.


وریفای حساب

لازم بذکر است که شیوه کاری بانکهای PayPal و AlertPay بدین گونه است که فرد پس از ثبت نام اینترنتی و افتتاح حساب در این دو بانک باید حساب خود را Verify نماید یعنی اینکه پس از ایجاد حساب شما باید با ارسال مدارک معتبر خواسته شده توسط بانک ، حساب خود را تایید یا اصطلاحا verify نمایید.

لازم بذکر است، verify نمودن حساب در PayPal اجباری است و تا هنگامی که حساب خود را verify ننمایید نمی توانید از حساب خود پولی برداشت کنید، اما verify نمودن حساب در AlertPay اجباری نیست.

نکته قابل توجه و مهم در استفاده از AlertPay این است که به گفته خود AlertPay (
مشاهده گفته) ، verify نمودن حساب برای استفاده از AlertPay اجباری نیست اما در برخی از مواقع، پرسنل بانک AlertPay از برخی از افراد خواهند خواست تامدارک ارسال نموده و حساب خود را verify نمایند و در آن هنگام حساب آن افراد تا لحظه ارسال مدارک معتبر Limit (محدود) خواهد بود یعنی فرد نمی تواند از حساب خود پولی برداشت نماید.

لذا درست است که verify نمودن در AlertPay اجباری نیست اما استفاده از یک حساب AlertPay که verify نشده یک ریسک است زیرا اگر شما یکی از افرادی باشید که از شما مدارک خواسته شود، شما مدارکی برای ارسال در اختیار ندارید پس در واقع دیگر صاحب اختیار موجودی خود در AlertPay نخواهید بود.

همانگونه که می دانید بدلیل تحریم و عدم وجود نام کشور عزیزمان ایران در فرم ثبت نام AlertPay، افراد در لحظه افتتاح حساب در AlertPay نام کشور دیگری را انتخاب می کنند و خوب بدیهی است که در آینده اگر از ایشان مدارک خواسته شود، چیزی برای ارائه در اختیار نخواهند داشت پس اکانت آنان Limit خواهد شد. 

آموزش تصویری

مراحل کار :

۱-۱.به سایت www.alertpay.com وارد شوید (ممکنه قیلطر یا مسدود شده باشه و نیاز به قیلطر شکن یا چی پی ان داشته باشید)

۲-۱.پس از ورود به سایت باید در سایت یک Account بسازید. برای این کار روی Sign Up (مکان هایی که با دایره قرمز در شکل زیر مشخص شده اند) کلیک کنید.


۳-۱.پس از ورود به قسمت Sign Up :

۱. در قسمت Select your country کشور محل اقامت (اگر در ایران زندگی می کنید انگلستان یا united kingdom) را انتخاب کنید.
۲. در قسمت choose your account type  گزینه Personal Starter را انتخاب نمایید (قابل توجه حرفه ای تر ها، بعد از ایجاد به راحتی و کاملا رایگان تنها با 3 کلیک امکان ارتقای حساب هست). و در نهایت روی دکمه next Step کلیک کنید تا به مرحله بعد (شکل زیر) بروید.

اطلاعات خواسته شده را مطابق شکل تکمیل کنید.

در صورتی در مرحله قبل که کشور انگلستان را انتخاب کرده باشید تصویر فوق ظاهر می شود. اما درصورتی که کشور دیگری را انتخاب کرده باشید باید کد پستی با فرمت مناسب همان کشور را وارد کنید.

در صورتی که در مرحله قبل کشور آمریکا را انتخاب کرده باشد شکل فوق چند گزینه اضافه تر دارد که می توانید اطلاعات زیر را جایگزین کنید (بسیار مهم: توصیه می شود کشور آمریکا را انتخاب نکنید چرا که ویرفای کردن حساب های آمریکا کمی سخت تر است و علاوه بر ویرفای کردن از طریق مبایل نیاز به ارسال مدارک به بانک نیز دارد)

City= Los Angeles
State = CA
Zip Code = 90014
Home Telephone = 888-245-4658

در پایان رو دکمه next Step کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید (سه شکل زیر)


در این قسمت باید آدرس ایمیل خود را بادقت تمام و به طور کامل وارد کنید. اطلاعات این قسمت بسیار مهم و حساس است و در حکم شماره حساب شما تلقی می شوند

گزینه password جهت ورود به حسابتان کار برد دارد و گزینه Transaction PIN جهت انتقال پول در حسابتان کار برد دارد هر دوی این رمزها بسیار مهم می باشند پس خوب بخاطر بسپاریدشان

در این قسمت باید برای خود دو سوال و دو جواب امنیتی برای خود انتخاب کنید

توجه داشته باشید که پاسخ ها نباید یکسان باشند

موارد این قسمت مربوط به زمانی است که شما رمز های ورود یا پین کد انتقال خود را فراموش کرده اید در این صورت اگر بخواهید سایت به شما رمزتان را یادآوری کند سایت ابتدا از شما این دو سوال را می پرسد که شما باید به آن ها جواب بدهید.

در این قسمت گزینه NO را انتخاب کنید

در این قسمت باید دو کلمه ای را که در شکل می بینید وارد کنید توجه کنید که بین دو کلمه باید فاصله باشد. در نهایت قسمت مشخص شده را تیک دار کنید و روی دکمه Final Step کلیک کنید. در صورتی که موردی را اشتباه وارد کرده باشد به مرحله بعد نخواهید رفت و مواردی که اشتباه وارد کرده اید به همراه دلیل اشتباه به رنگ قرمز مشخص می شوند که باید اصلاح شوند و در صورت صحیح وارد کردن تمام موارد شکل زیر نمایان می شود


 در نهایت برای فعال سازی اکانت خود باید به ایمیل خود رفته و روی لینک فعال سازی که از طرف سایت برای شما فرستاده شده کلیک نمایید. (دو شکل زیر)

  

بسیار مهم: این حساب ویرفای نشده است و در یک حساب ویرفای نشده اجازه برداشت یا انتقال پول ندارید از آنجا که آلرت پی ایران رو تحریم کرده شما به طور مستقیم نمی تونید حساب خودتون رو ویفای کنید این حسابی که از این طریق باز کردید فقط برای عضو شدن در سایت ها ی کلیکی به درد می خورده و هیچ کار برد دیگه ای نداره اگه دنبال راهی می گردید که یه حساب درست و حسابی بار کنید به لینک زیر مراجعه کنید


بسیار مهم: روش جدید ویرفای (verify) کردن حساب آلرت پی از طریق مبایل

  • نوراندیشان
  • بن تن