X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

استراتژی در سایت های درآمدزا


نوشته شده در  سایت های کلیکی خارجی
                                                              

فعالیت در این سایت نیاز به داشتن وبلاگ و یا وبسایت ندارد، این سایت در حال حاضر بیش از ۳ میلیون کاربر دارد و طبق آمار آلکسا ۴۲۳ امین سایت در بین میلیونها وبلاگ و وبسایت جهان می باشد، که خود نشانه اعتبار سایت می باشد، از همه مهمتر اینکه فقط با صرف روزی ۵ دقیقه در این سایت میتوانید همکاری کنید و به کسب درآمد اینترنتی خود ادامه دهید،کسانیکه علاقه به فعالیت در این زمینه دارند می توانند با کلیک بر روی بنر زیر ثبت نام نمایید:(این بنرتبلیغاتی من میباشد.دراین صورت شما زیر مجموعه من میشوید)

              

تذکر مهم :

از دوستانی که این سایتها رافقط جهت تفریح و سرگرمی انتخاب کرده و نگاه تفننی به آن دارند در این سایت عضو نشوند .

بعد از این که بر روی بنر فوق کلیک کردید وارد سایت می شوید برای کار با نئوباکس باید ثبت نام کنید بر روی register کلیک کنید و مشخصات خود را وارد نمایید .

ثبت نام شما کامل شد.A

  

Aاگر مشکلی داشتید در قسمت نظرات بیان کنید.

این سایت ۴ سال پیش کارش را از کشور پرتغال شروع کرد و تا کنون بیش از ۳ میلیون کاربر از سراسر جهان دارد که عنوان بهترین سایت کلیکی را به خود اختصاص داده است. نئوباکس بالاترین رتبه از لحاظ اعتبار و پرداخت در بین دیگر سایتهای ptc جهان را دارد .


تذکر مهم :

از دوستانی که این سایت رافقط جهت تفریح و سرگرمی انتخاب کرده و نگاه تفننی به آن دارند در این سایت عضو نشوند .


کار با  نئوباکس نیاز به صبر زیاد دارد شاید در ابتدا فکر کنید که چطور با ۱ سنت می شود پولدار شد ولی بعد از چند ماه خواهید دید و به آن ایمان می آورید , به شما میگویم چگونه ؟

اما قبل از هر چیز ممکن است سئوالاتی در ابتدا ذهن شما را مشغول کند :

آیا این سایت یک شرکت هرمی و یا مشابه آن است ؟

خیر , شرکتهای هرمی اساس کار خود را بر اساس دریافت پول از مشتری و وعده دریافت سود در ازای معرفی دیگران قرار می دهند ولی در نئوباکس اصرار بر سرمایه گذاری و  زیر مجموعه نمی باشد .

برای فعالیت در این سایت به چه چیزی نیاز است ؟

شما  نیاز به یک کامپیوتر متصل به اینترنت و اختصاص فقط روزی چند دقیقه وقت

وقتی عضو شدم چه کاری باید انجام بدهم ؟

فقط کافیست روی لینکهای تبلیغاتی که روزی ۶-۴  لینک می باشد , کلیک نمایید .( روش کار به این صورت هست که شرکتهای بزرگ برای اینکه خود را به کاربران اینترنتی معرفی کنند، با سایت نئوباکس قرارداد می بندند که مثلا در ازای هدایت یک بازدید کننده به وبسایت شرکت طرف قرارداد ۱۰ سنت پرداخت کنند، سایت نئوباکس هم با جذب کاربر و قرارداد با دیگران ( من و شما ) به ازای هر کلیک ۱ سنت یا بیشتر پرداخت می کند و به این طریق این وسط هر سه گروه  به درآمد خود می رسند، روش کلیک کردن بر روزی تبلیغات هم به این صورت هست که، جهت تشخیص اینکه کلیکها توسط انسان انجام می شود یا یک نرم افزار، بعد از اینکه یکی از آنها را کلیک کنید یک دایره کوچک وسط آگهی دیده می شود که باید بر روزی همان دایره کوچک کلیک کنید)

آموزش نحوه کلیک کردن روی تبلیغات neobux به صورت تصویری

میزان درآمد من چقدر است ؟

میزان درآمد بستگی به فعالیت شما دارد . به تعداد زیر مجموعه های مستقیم و غیرمستقیم  و سطح عضویت

سطح عضویت چیست ؟

اعضا در نئوباکس به دو گروه تقسیم می شوند :

۱ ) استاندارد Standard : تمام کسانیکه در ابتدا عضو می شوند استاندارد می باشند و مشخصات آن به صورت زیر است    :

-  با هر کلیک مستقیم    =  ۱ سنت

- با هر کلیک زیر مجموعه =  ۰٫۵ سنت

- با هر کلیک ویژه           = ۱٫۵  سنت

۲ ) اعضای طلایی Golden : با پرداخت مبلغ ۹۰ دلار از standard  به  Golden آپگرید می شوید .

- با کلیک مستقیم     = ۱ سنت

- با کلیک زیر مجموعه = ۱ سنت

- با کلیک ویژه            = ۲ سنت

البته قابل ذکر است که میزان سودی که از زیر مجموعه هایتان دریافت می کنید و تعداد زیر مجموعه ها  و تعداد تبلیغات در ۲ حالت فوق متفاوت است .

شما برای خرید اکانت طلایی نیاز به پرداخت پول ندارید بلکه از همین سایت می توانید در آمد کسب کرده و بعد از  چند ماه اکانت را خریداری نمایید . البته کسانی هستند که از همان ابتدا اکانت طلایی را خریداری می کنند که کار درستی انجام می دهند چون هر چه بیشتر سرمایه گذاری کنید سود بیشتری می برید .

زیر مجموعه ها ( referals )

مهمترین عامل در کسب درآمد از نئوباکس می باشد چون بیشتر درآمد شما از زیر مجموعه هایتان حاصل می شود .
همواره به این اصل مهم توجه داشته باشید، تا زمانی که بخواهیم به صورت بسته فکر کنیم و مثلاً نخواهیم زیرمجموعه کسی شویم ، ما هم موفق به جذب زیرمجموعه نخواهیم شد، چرا که دیگران هم مثل ما فکر می کنند، پس سعی کنیم از همان لینکهایی که معرفی می شود نسبت به ثبت نام استفاده کنیم.

انواع رفرال (زیرمجموعه):

۱ ) اجاره ای ( rented referal ) :

شما آنها را به مدت دلخواه از سیستم خریداری می کنید

۲ ) مستقیم  ( direct referal ) :

این گروه توسط شما به سیستم معرفی می گردد .

در این حالت سیستم باید از فعال بودن شما اطمینال حاصل کند , شما بعد از گذشت ۳۰ روز و حداقل ۱۰۰ کلیک می توانید زیر مجموعه مستقیم داشته باشید .

گرفتن زیر مجموعه اجاره ای هر ۷ روز یک بار و مستقیم هر لحظه می باشد .

روشهای گرفتن رفرال(زیرمجموعه) :

۱ ) بنر تبلیغاتی : نئوباکس بعد از گذشت ۳۰ روز بنر تبلیغاتی و لینکتان را به شما می دهد . (جدیدا بعداز ثبت نام هم میتوانید)شما با ساخت وبلاگ و دادن ایمیل به دوستان می توانید زیر مجموعه مستقیم بگیرید .(مانند من)

۲ ) اجاره گرفتن : در مورد آن قبلا صحبت شد.

آنچه بعد از وارد شدن به نئوباکس باید بدانید :

برای کار با این سایت شما باید حساب وریفای شده  الرت پی و یا پی پال داشته باشید که تهیه آن بسیار راحت می باشد . کافی است در موتور جستجوگر گوگل  عبارت ( الرت پی وریفای شده ) را تایپ نمایید و نتایج آن را مشاهده کنید . البته دوستانی هستند که این کار را انجام می دهند.الرت پی یک بانک اینترنتی است که مثل بانک های دیگر ( ویزا – پی پال و … ) در امور ارسال و دریافت پول فعالیت می کند . این بانک ایران را تحریم کرده و برای ورود به حساب بانکی خود باید از   v * p *n  استفاده نمایید .

استراتژی neobuxبرای درآمد عالی

من معتقدم که هنوز neobux یکی از بهترین سایتهای کلیکی می باشد . آنها یک چیز را به طور مداوم انجام می دهند و آن پرداخت فوری است . به نظر می رسد که آنها یک مدل کسب وکار که یک سطح پایداری را نشان می دهد داشته باشند ولی شما در ظاهر آنرا نمی بینید .

بعضی از مردم شکایت داند که بدست آوردن مقدار زیادی پول از neobux آسان نمی باشد و آنها حق دارند اما با یک استراتژی درست بدست آوردن مقدار خوبی پول به طور مداوم از نئوباکس بدون نگرانی از دست دادن سرمایه کار سختی نیست .

شما نیاز به انتخاب یک استرتژی که به طور مداوم از آن تبعیت کنید دارید .

در ادامه من یک استراتژی برای کسانیکه کارشان را با نئوباکس شروع می کنند دارم :

۱   انتخاب یک زمان مناسب در روز  که شما بتوانید کلیک هایتان را انجام دهید و در نهایت مدیریت رفرال های خود را در همان زمان انجام دهید ( به عبارتی ساده تر در همان زمانی که سرور برای شما تایین کرده کلیک نمایید )

۲   در هر روز تمام لینک های تبلیغاتی خود را کلیک کنید . ( این موضوع برای زمانیکه شما زیرمجموعه دارید بسیار مهم است یعنی اگر شما یک روز کلیک نکنید چیزی از زیر مجموعه ها به شما نمی رسد ) .

۳   از تمام روشهایی که می دانید برای بدست آوردن زیر مجموعه مستقیم استفاده کنید . در مورد آن با دوستان خود صحبت کنید , لینک خود را ایمیل کنید , وبلاگ شخصی ایجاد کنید و در انجمنهای مختلف مطالب خود را پست کنید .

۴   هنگامیکه مانده حساب شما به ۲ $ می رسد , این پول را به Rental Balance انتقال دهید و ۳ زیر مجموعه بخرید برای این عمل شما ۰٫۷۵ $ نیاز دارید و ما بقی را برای مدیریت رفرال ها نیاز خواهید داشت . ( برای recycle )

5   در قسمت رفرال های اجاره ای حتما گزینه autopay را Enable کنید . ( مهم)

۶   عملکرد رفرال ها را زیر نظر بگیرید . اگر رفرال های شما امروز و روز قبل کلیک نکردند و میانگین کلیک آنها کمتر از ۲ باشد شما با صرف هزینه ۰٫۰۷ $ آنها را عوض کنید و رفرال جدید بگیرید ( عمل Recycle ) و اگر میانگین کلیک آنه بین ۲ و ۴ بود , آنها را برای ۴ روز نگه دارید و عوض کنید .اگر میانگین کلیک آنها بیشتر از ۴ باشد و اگر چنانچه ۷ روز کلیک نکردند آنها را عوض نکنید چرا که آنها فعال هستند و ممکن است به تعطیلات رفته باشند .

۷  هرگاه یکی از رفرال های شما قبل از پرداخت بعدی به زیر ۲۰ روز برسد در ای صورت  برای ۳۰ روز دیگراضافه می گردد .زیر ۲۰ روز autopay عمل نمی کند شروع به پس انداز در Rental Balance می کنید .

۸   هر زمان که account Balance شما به ۰٫۷۵ $ رسید آنرا به Rental Balance منتقل کنید . در اینصورت ۳ تای دیگر رفرال اجاره کنید.

۹  پروسه فوق را انجام دهید تا وقتی که شما در هر روز ۱$ در Rental Balance داشته باشید . در این موقع شما می توانید تعداد بیشتری رفرال را هر ۷ روز یک بار اجاره نمایید . توجه کنید که تعداد رفرال های شما بیشتر از ۳۳% مجموع موجودی شما نباشد , زیرا باعث بروز مشکل در Recycle کردن و مدیریت درآمدتان می شود .

۱۰  روش فوق مقداری به زمان نیاز دارد , ادامه روند فوق شما را به ۵۰۰ رفرال می رساند . در این مرحله اجاره را متوقف کنید و فقط به مدیریت رفرال ها بپردازید . درآمدهای شما جمع شده تا بتوانید به مرحله طلایی آپکرید کنید .

۱۱  وقتی به مرحله  طلایی رسیدید مانند قبل رفرال ها را حفظ کنید . هر هفته تعدادی رفرال اجاره کنید تا تعداد رفرال های شما به ۲۰۰۰ برسد . هر پولی که صرف حفظ رفرال ها می شود سود شما است .

متن زیر ترجمه قوانین neobux (نئوباکس)  می باشد


2.9. شما فقط می توانید حدا اکثر از 3 کامیپیوتر مختلف در طول یک دوره 10 روزه برای دیدن تبلیغات استفاده کنید.هر گونه تلاش برای در طول این دوره منجر به مسدود شدن حساب شما می شود.

این ۱۰ سایت معتبر ترین سایتها هستند وروش کار با آنها تا حدودی مشابه میباشد.شما میتوانید در هر۱۰ ثبت نام کنید.برای دیدن بنر این سایتها کلیک کنید

با نظرات خود باما در تماس باشید

2.10. شما نمی توانید از Auto Redirection به سایت NeoBux استفاده کنید و همچنین اجازه ی استفاده از فریم به سایت NeoBux را ندارید.

 3   زیرمجموعه ها

3.1. شما می توانید هر تعداد نفر را که می خواهید را به NeoBux ارجاع دهید.

3.2. هرکدام از زیرمجموعه های شما، به عنوان یک کاربر، آدرس ایمیل یکتای خود را دارد.

3.3. شما حق ارسال ایمیل های ناخواسته را ندارید. همچنین نمی توانید کسی را مجبور به عضویت و زیرمجموعه شما شدن بکنید. ما اینگونه موارد را متوجه می شویم که منجر به مسدودیت حساب شما می شود.

3.4. زیرمجموعه های اجاره شده، گارانتی عودت دارند. اگر در 14 روز، زیرمجموعه ای هیچ کلیکی انجام ندهد، شما به جای آن یک زیرمجموعه رایگان دریافت خواهید کرد و این فرایند محدودیت تعداد ندارد. این فرایند مخصوص زیرمجموعه های اجاره ای می باشد و زمانی اجرا می شود که یک زیرمجموعه برای جایگزین کردن در دسترس باشد. زیرمجموعه های کرایه شده، بر اساس قانون فعالیت توزیع می شوند، ولی ما نمی توانیم رفتار آنها را پیش بینی یا تضمین کنیم. اگر اجازه دهید یک زیرمجموعه منقضی شود، بر اساس نوع حسابتان، از 2 تا 5 سنت هزینه دارد.

3.5. شما تنها از زیرمجموعه های رده اول درآمد خواهید داشت. چه اجاره ای و چه مستقیم.

3.6. شما زیرمجموعه ها را زمانی دریافت خواهید کرد که موجود باشند (همچنین محدودیت های نوع حساب نیز اعمال می شود). داشتن زیرمجموعه بیشتر از مقدار مجاز باعث غیرفعال شدن کسب درآمد از زیرمجموعه های دیگر شما می شود.

3.7. کلیک هایی که شما از زیرمجموعه هایتان دریافت می کنید مستقیماً به کلیک های شما بستگی دارد. اگر شما حداقل 4 کلیک در حالت حساب استاندارد یا پایونیر (Pioneer) یا 9 کلیک در حالت حساب طلایی انجام دهید، تمام کلیک های زیرمجموعه هایتان را دریافت خواهید کرد. اگر کمتر از آن کلیک کنید، ماکسیموم مقداری که شما دریافت می کنید برابر است با مقدار کلیک ها ضربدر تعداد کل زیرمجموعه هایتان. تعداد کلیک های شما بر اساس کلیک های دیروزتان حساب می شود. این محاسبات براساس زمان Server انجام می شود که در صفحه ی "View Advertisements" قابل مشاهده است.

3.8. یک زیرمجموعه هیچ گاه نمی تواند فردی را که او را در زیرمجموعه های خود دارد، تغییر دهد.

3.9. تعداد زیرمجموعه های مستقیم براساس نوع حساب کاربری و طول مدت عضویت، محدودیت هایی دارد. کاربران می توانند این محدودیت ها را در صفحه زیرمجموعه های مستقیم ببینند.

3.10. کاربران تنها می توانند بعد از گذشت 30 روز از عضویتشان یا حداقل انجام 100 کلیک، زیرمجموعه ی مستقیم بگیرند. پیش از این زمان، هرگونه تلاشی بی ثمر خواهد بود.

 4   سیستم ضد تقلب

4.1. هرگونه تلاش برای هک کردن سیستم، ضبط خواهد شد.

4.2. ما گاهی به شما اخطار می کنیم، گاهی نمی کنیم. در این صورت، زمانی که شما درخواست دریافت درآمدتان را بکنید سیستم مانیتورینگ ما کارهای شما را تشخیص داده و به آنها عکس العمل نشان می دهد. عموماً تلاش برای هک کردن سیستم، باعث مسدودیت حساب می شود.

4.3. ما ممکن است به شما اطلاع دهیم که حسابتان مسدود شده است، ممکن است خبر ندهیم! در حالت اول ما به شما یک ایمیل ارسال می کنیم. در غیر این صورت شما در اولین تلاش برای استفاده از خدمات NeoBux، متوجه مسدودیت خواهید شد.

 5   پرداخت به کاربران

5.1. همه ی پرداخت ها از طریق AlertPay، PayPal و NETELLER انجام خواهد شد. در این زمان روش پرداخت دیگری موجود نیست. شما تنها می توانید از روش پرداختی استفاده کنید که بیشتر تراکنش های پولی خود را از آن انجام داده اید. ماکسیموم مقداری که شما برای دریافت می توانید درخواست دهید برابر با مقدار خریدهایی است که شخصاً انجام داده اید. اگر بیشترین مقدار خرید شما بین دو روش پرداخت شما برابر باشد، می توانید بی نهایت درخواست مالی را از یکی از آنها انجام دهید.

5.2. همه ی پرداخت ها سریعاً انجام شده یا -در صورتی که سیستم های پرداختی از کار افتاده باشند- در 48 ساعت آینده انجام خواهند شد.

5.3. در اولین برداشت، حداقل برداشتی 2$ است. در پرداخت های بعدی این مقدار 1$ افزایش می یابد تا به مقدار ثابت 10$ برسد. براساس نوع سیستم دریافتی، یک مقدار مالیات نیز ممکن است اعمال شود.

5.4. شما در یک زمان تنها می توانید یک بار درخواست دریافت پول بدهید.

5.5. ما تنها برای ثبت درخواست دریافتی شما در سیستم های دریافتی مسئول هستیم، بعد از آن همه چیز به عهده ی پشتیبانی آن سیستم پرداختی خواهد بود.

5.6. شما باید آدرس ایمیل واقعی AlertPay یا PayPal یا یک NETELLER واقعی داشته باشید. همه ی پرداخت ها مستقیماً به ایمیل کاربر ارسال می شوند و قابل Cancel شدن نیستند. برای انجام دریافت از PayPal مطمئن شوید که یک حساب در کشوری دارید که می تواند پول را از طریق PayPal دریافت کند.

5.7. بعد از یک درخواست پول، برای درخواست دوباره باید 4 روز صبر کنید.

5.8. کاربران باید پرداخت های انجام شده را از طریق AlertPay، PayPale و NETELLER طی 30 روز تایید کنند وگرنه Cancel شده و قابل بازدریافت شدن نخواهد بود.

5.9. هرگونه بازدریافت پول (Refund) از پرداخت های ما توسط شما، انجام نخواهد گرفت و به حسابتان بازگردانده نمی شود یا دوباره فرستاده نمی شود.

 6   تبلیغات

6.1. ما هرگونه تبلیغاتی را قبول می کنیم، بجز صفحاتی که شامل فریم، کدهای مخرب، Redirect به صفحه ی دیگر، محتواهای برزگسالان یا غیرقانونی و هرگونه پیشنهاد شرکت های هرمی هستند و آنهایی که مربوط به شرطبندی و قمار هستند یا توسط یک شرکت قماربازی برپا هستند.

6.2. شما، به عنوان یک کاربر، از هر تبلیغ در روز تنها یک بار می توانید پول بدست آورید.

6.3. ما حق رد کردن تبلیغاتی را که مناسب نمی بینیم، داریم.

6.4. تبلیغات را نمی توان در موبایل دید. انجام اینکار باعث بسته شدن حساب شما خواهد شد.

 7   پرداخت به NeoBux

7.1. همه ی پرداخت ها تنها با استفاده از لینکهای موجود در "حساب شما" انجام می شود و هیچ روش دیگری قابل قبول نیست.

7.2. همه ی پرداخت ها غیرقابل استرداد (Refund) هستند.

7.3. پرداختها از طریق AlertPay با استفاده از ایمیل شما تایید می شوند. هرگونه پرداخت از ایمیل AlertPay دیگر به کاربر با آن حساب AlertPay ارجاع داده می شود و در صورتی که کاربری با آن ایمیل حساب وجود نداشته باشد، پرداخت ارجاع داده نمی شود.

7.4. پرداخت به NeoBux تنها از حسابهایی قابل قبول است که Verify شده باشند. پرداخت از حساب های Verify نشده، تایید نمی شوند

7.5. هرگونه پرداخت معکوس اعمال شده از سوی شما، منجر به مسدود شدن سریع حساب شما می گردد.

 8   مسدود شدن حساب

8.1. ما این حق را داریم که حساب شما را در هر زمان برای هر دلیل موجه، مانند تخطی از قوانین خدمات (Terms of Service) مسدود کنیم.

8.2. حساب های مسدود شده، همه ی درآمدها و زیرمجموعه های خود را از دست داده و هیچ گونه  Refund هم نخواهند داشت.

8.3. همه ی حساب های مسدود شده آرشیو می شوند و ساختن یک حساب با آن نام کاربری یا آدرس ایمیل غیرممکن خواهد بود.

8.4. بعد از 30 روز نداشتن فعالیت، حساب شما موقتاً مسدود می شود و بعد از 60 روز کاملاً مسدود می شود. فعالیت نکردن بعد از 72 ساعت پس از ثبت نام باعث مسدود شدن همیشگی حساب می شود.

8.5. ما حساب هیچ کاربری را حذف نخواهیم کرد، حتی اگر حسابش فعال، مسدود یا منقضی شده باشد.

 9   مسئولیت

9.1. NeoBux بابت هرگونه تاخیر یا ناموفقیت که مستقیماً به NeoBux مربوط نمی شود و نتیجتاً از کنترلش خارج است مسئول نیست.

9.2. NeoBux حق هرگونه تغییر در قوانین خدمات (Terms of Service) را در هر زمان دارد، مانند هزینه ها، پیشنهادات خاص، سودها و قوانین. همچنین حق متوقف کردن خدماتش را در هر زمان بدون اخطار دارد.

9.3. NeoBux هیچ گونه مسئولیتی را بابت کاربرانش، تبلیغ دهندگانش یا تبلیغاتش ندارد. این همچنین شامل هر متصدی که ما به آن تکیه داریم نیز می شود.

9.4. NeoBux بابت هرگونه مالیات را بر آنچه شما از ما دریافت می کنید ندارد. این وظیفه ی شماست تا آنچه دریافت می کنید را شناسایی کنید و مالیات کشور خود را بپردازید.

 1   انجمن ها، چت آنلاین و رفتار کلی کاربر

1.1. شما بجز مناطق محرمانه، به خواندن تمامی انجمن ها دسترسی دارید.

1.2. زمانی که شما ثبت نام می کنید و وارد حساب خود می شوید، می توانید تاپیک های جدید یا نظرسنجی بسازید یا در نظرسنجی ها و بحث های قبلی شرکت کنید و همچنین به چت دسترسی خواهید داشت.

1.3. شما باید به تمام کاربران انجمن احترام بگذارید وگرنه مشمول محرومیت می شوید.

1.4. این حق شماست که بدون بی احترامی و متهم کردن کاربران دیگر، نظر خود را ارائه کنید.

1.5. هرگونه تبلیغات، تلاش برای دریافت زیرمجموعه، درخواست، تبدیل یا پیشنهاد های مالی، و یا درخواست یا پیشنهاد هرگونه سرویس در انجمن ها و در چت ممنوع است. اسپم کردن (Spamming) در انجمن ها و چت با پیامهای نامربوط یا محتواهای غیرقانونی نیز ممنوع است.

1.6. هرگونه تهمت زدن بدون مدرک، تهدید، ارعاب یا بی احترامی نسبت به NeoBux و یا کارکنان یا همیاران NeoBux، اینجا یا هرجای دیگر بی حرمتی شناخته شده و ممکن است باعث حذف امتیاز استفاده از چت و انجمن شود، به همین شکل باعث به تعلیق در آمدن حساب یا هرگونه انتفاعات دیگر نیز می شود.

1.7. ارسال تاپیک و پیامهایی که مستقیماً یا غیر مستقیم برای NeoBux، کاربرانش، یا اسپانسرهایش و یا ارائه دهنده های سرویس مضر باشد به عنوان یک تجاوز شناخته شده و به شدت ممنوع می باشد.

1.8. شما باید 30 عدد کلیک انجام داده باشید تا بتوانید از انجمن ها و چت استفاده کنید.

 2   حساب کاربری

2.1. از آنجایی که رمز عبور شما باید از دیگران مخفی بماند، ما آن را با یک فرمت غیرقابل بازخوانی ذخیره می کنیم. پس درصورتی که حساب شما هک شد، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی کنیم. درصورتی که شما رمز عبورتان را درخواست کنید، یک رمز عبور جدید به ایمیلتان ارسال می گردد.

2.2. شما تنها می توانید یک حساب داشته باشید. هرگونه تلاش برای ساختن بیش از یک حساب باعث از بین رفتن همه ی آنها می شود. این مسئله همچنین شامل حساب های Alertpay، Paypal یا NETELLER نیز می شود. این حساب ها باید یکتا باشند و نباید بین دو کاربر، مشترک باشند.

2.3. شما تنها می توانید از یک IP در شبانه روز برای دیدن تبلیغات استفاده کنید.  از سوی دیگر، شما می توانید از چندین IP برای ورود به حسابتان استفاده کنید. هرگونه تلاش برای عمل کردن حلاف این قوانین باعث مسدود شدن حساب شما می شود. لاگین کردن از پراکسی ها یا شبکه های اشتراکی مانند مدرسه، شبکه های LAN، کافی نت ها و... نیز ممنوع است.

2.4. آدرس ایمیل شما به کسی نشان داده نمی شود. همچنین به کسی داده نمی شود و فروخته هم نخواهد شد.

2.5. حساب های کاربری قابل انتقال به غیر نیستند.

2.6. NeoBux اطلاعات کاربران را بر اساس درخواست آنها تغییر نمی دهد.

2.7. کاربرانی که هنگام ثبت نام یا تغییر در اطلاعات خود، اطلاعات دروغین و نادرست وارد کنند، حسابشان مسدود خواهد شد.

2.8. بر روی هرکامپیوتر تنها یک حساب برای دیدن تبلیغات قابل استفاده است. اگر از آن بیشتر شود همه ی آن حساب ها مسدود خواهند شد.

  • نوراندیشان
  • بن تن