X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

باز کردن حساب در ZuluTrade

           ZuluTrade چیست؟

  ZuluTrade به عنوان یک پل، شکاف بین اطلاعات ارزشمند بازارهای مالی و اجرای معاملات را از طریق تبدیل مشاوره ها و ایده های تعدادی از حرفه ای ترین و بااستعدادترین معامله گران جهانی به سرویسی که توانایی اجرای سریع و خودکار معاملات (از طریق کارگزارهای مورد پشتیبانی) را دارد، از میان برداشت.

  در زمانی نه چندان دور، معامله گری یک دردسر بود. حالا دیگر این گونه نیست! شما مجبور به مطالعه و یا نظارت بازار برای یک تجارت خوب نیستید، چون صدها ارائه دهنده سیگنال از سرتاسر جهان این کار را برای شما انجام می دهند. تمام کاری که می بایست انجام دهید انتخاب ارائه دهندگان سیگنال مورد علاقه شماست و ZuluTrade سریعا مشاوره های خود را به معاملات فعال در حساب معاملاتی شما با کارگزارتان تبدیل خواهد نمود و بهتر از همه، این کار را کاملا رایگان! انجام می دهند*

  کارایی پیشنهاد شده توسط متخصصان ما را بررسی نمایید اینجا


  چه کسی معاملات را در حساب من قرار می دهد؟ آیا متخصصین درباره حساب من می دانند؟

  هیچکدام از ارائه دهندگان سیگنال که معاملات را توصیه می کنند اطلاعی از وجود حساب شما نخواهند داشت. ZuluTrade پیشنهادات آنها را دریافت و ارائه دهندگان سیگنالی که شما آنها را در پروفایل حساب خود انتخاب کرده اید، را بررسی می کند و تصمیم می گیرد که آیا مشاوره آنها را در حساب واقعی شما با استفاده از ارتباط مستقیم امن با پشتیبان کارگزار به صورت خودکار معامله کنید یا خیر. موتور مجاز ZuluTrade معاملات را به صورت خودکار بدون دخالت انسان قرار می دهد .سرویس ZuluTrade مبتنی بر سرور است و به بیان دیگر حتی نیاز نیست کامپیوتر خود را روشن نگه دارید.


  چطور شروع کنم؟

  همه کاری که شما می بایست انجام دهید ارائه نام و شماره حساب شرکت کارگزاری که با آن معامله می کنید، به ZuluTrade می باشد. برای اجازه دادن به ZuluTrade برای برقراری ارتباط بین مشاوره متخصص با حساب کارگزاری خود، LOD درخواست شده توسط کارگزارتان را امضا کرده و فکس نمایید.

  اگر برای اولین بار است که شما معامله آنلاین انجام می دهید و یا هرگز حساب معاملاتی آنلاین با یکی از کارگزارهای مورد پشتیبانی ما انجام نداده اید، اولین قدم باز کردن یک حساب جدید می باشد. برای بازکردن یک حساب در تنها 5 دقیقه در اینجا کلیک کنید.


  آیا این نتایج فرضی هستند؟ وب سایت های زیادی هستند که ادعا می کنند انواع نتایج...

  هر سیگنال دریافت شده توسط ZuluTrade دست کم در یک حساب آزمایشی/واقعی اجرا می شود. نتایج شامل اسپرد نهایی، نرخ بهره شبانه، سود و ضرر از پوزیشن های بسته شده در حساب می باشند. اسپرد، اسپرد استاندارد تبلیغ شده توسط کارگزاری می باشد که شما با آن معامله می کنید. به سبب عوامل متعددی که در بخش سلب مسئولیت در پایین صفحه به آنها اشاره شده است، ممکن است در مواردی نتایج بین حساب ها متفاوت باشند. همه سیگنال ها و معاملات اجرا شده در حساب های آزمایشی، نتایج فرضی در نظر گرفته می شوند.


  من از قبل یک حساب با یکی از کارگزارهایی که شما پشتیبانی می کنید دارم. مرحله بعدی چیست؟

  در اینجا کلیک کنید و ویزارد را دنبال کنید. وقتی کارگزارتان به شما اطلاع می دهد که تغییرات انجام شده اند، ایمیلی از طرف ما دریافت خوهید نمود مبنی بر اینکه می توانید شروع به استفاده از ZuluTrade کنید. این فرآیند ممکن است حداکثر 2 روز بطول بیانجامد.


  من از قبل یک حساب با یکی از کارگزارهایی که شما پشتیبانی می کنید دارم. چرا ZuluTrade به من می گوید که نمی توانم از این حساب استفاده کنم؟ امضای فرم RB مشکل را حل نمی کند. آیا می بایست یک حساب جدید باز کنم؟ مشکل چیست؟

  این به این علت است که وقتی شما این حساب را باز کردید، شخصی بود که به عنوان کارگزار معرفی کننده (RB) (کارگزار معرفی کننده) عمل کرده است. کارگزار شما نمی تواند آن کارگزار معرفی کننده را از حساب شما حذف و آن را با ZuluTrade به عنوان یک کارگزار جدید جایگزین کند (محدودیت های قانونی). شما می بایست یک حساب جدید باز کنید و ZuluTrade را به عنوان کارگزار معرفی کننده تان تنظیم کنید.برای باز کردن یک حساب جدید قبلا تنظیم شده برای ZuluTrade، در اینجا کلیک کنید.


  من نمی خواهم یک حساب جدید باز کنم و نمی خواهم هیچگونه فرمی را امضا نمایم، حتی اگر هزینه ای برایم به دنبال نداشته باشد. من ترجیح می دهم از حساب فعلی خود با کارگزاری که معامله می کنم، بدون هیچ تغییری استفاده نمایم. آیا امکان پذیر است؟

  خیر، با امضای فرم RB، شما ZuluTrade را قادر می سازید از کارگزار و یا دلالی که شما با آن یک حساب دارید، سهم کمیسیون دریافت کند و مهمتر از آن به ZuluTrade امکان می دهید به ارائه دهندگان سیگنال که معاملاتی که در حساب شما اجرا می شوند، را صورت می دهند، کمیسیون پرداخت کنید. بنابراین اگر شما نمی خواهید که فرم RB را با حساب فعلی امضا کنید، راه دیگر پیش رو، بازکردن یک حساب جدید با کارگزارتان با امضای همان فرم RB برای یک حساب جدید می باشد.


  چرا من باید نام کاربری خود برای سکوی معاملاتی کارگزاری که با آن معاملاتم را انجام می دهم، تایپ کنم؟ آیا خطر دزدی آن وجود دارد؟

  خیر، خطری وجود ندارد. ما هرگز رمز عبور شما را درخواست نخواهیم کرد. اما حتی چنانچه رمز عبور شما دزدیده شده باشد، هیچ کس (شامل ZuluTrade) نمی تواند وجهی را از حساب شما برداشت نماید. این بدان دلیل است که کارگزار شما که همیشه وجوه را به حساب ذینفع حواله می کند، کسی که حساب باز کرده است


  برای لینک دادن حساب کارگزار فعلی شما با سکوی معاملاتی پیشرفته ما

  برای پرکردن فرم ثبت نام، لطفا در اینجا کلیک کنید. سپس ما به صورت خودکار اطلاعات ورود را برای شما ارسال می کنیم تا معامله خودکار با سکوی معاملاتی ما را شروع کنید. حساب ها معمولا بین 3-5 روز فعال می شوند.


  یک پیپ چیست؟

  یک پیپ کمترین تغییر ارزش یک ارز به بالا و یا پایین می باشد. برای محاسبه هر پیپ برای هر ارز، عدد 1 را به نرخ تبادل جفت ارز تقسیم کنید. برای مثال، (ین ژاپن/پوند بریتانیا) 224.92/1 = 0.00444 پوند بریتانیا. اگر شما با حساب لورج 100:1 معامله می کنید، این عدد را در 100 ضرب نمایید. بنابراین، پوند بریتانیا 4.44 = 0.00444 × 1000. برای مشاهده این مبلغ به دلار آمریکا کافی است آن را تبدیل کنید. مثال: پیپ / دلار آمریکا 8.6 = 4.444 × 1.9377 = دلار آمریکا/پوند بریتانیا.

  یک مثال دیگر محاسبه یک پیپ برای دلار آمریکا/پوند بریتانیا است. پوند بریتانیا 0.516 = 1.9377/1. برای یک حساب استاندارد 100:1، آن عدد را در 10 ضرب نمایید. مثال، 5.16 = 10 × 0.516. برای مشاهده این مبلغ به دلار آمریکا کافی است آن را در 1.9377 ضرب کنید. مثال: پیپ / دلار آمریکا 9.98 = 5.16 × 1.9377 = دلار آمریکا/پوند بریتانیا.

  بدون مدیریت ریسک مناسب، مقدار لورج بالا می تواند به ضررها و یا سود بزرگ منجر شود.


  چه مدت طول می کشد تا یک حساب جدید با کارگزار فعلی خود باز کنم؟

  تنها 1 روز طول می کشد. بیشتر کارگزارها – اگر شما از قبل با آنها حساب داشته باشید، ارسال مجدد مدارک ضرورت نخواهد داشت و آنها یک شماره حساب جدید به شما ارائه می دهند. فراموش نکنید به آنها بگویید کارگزار معرفی کننده شما ZuluTrade است. برای بازکردن یک حساب کارگزاری از قبل نصب شده با ، در اینجا کلیک کنید.


  کمترین مقدار سپرده برای باز کردن یک حساب جدید چیست؟

  به کارگزار شما بستگی دارد، اما ما توصیه می کنیم که موجودی برای یک حساب استاندارد 15000 دلار آمریکا و برای یک حساب مینی 500 دلار آمریکا باشد.


  من حساب معاملاتی با کارگزارهایی که شما پشتیبانی می کنید ندارم، مشکلی هست؟

  خیر، اکنون شما می توانید با کلیک کردن در اینجا یک حساب جدید از قبل نصب شده با ZuluTrade را باز کنید.


  من سعی کردم که یک حساب باز کنم، اما گیج شدم. آیا باید یک حساب استاندارد و یا مینی باز کنم؟

  اگر بیش از 10000 دلار آمریکا معامله می کنید به شما توصیه می کنیم که یک حساب استاندارد و در غیر این صورت یک حساب مینی باز کنید.


  آیا می توانم حسابم را با ارز پایه ای به غیر از دلار آمریکا (USD) باز کنم؟

  بله شما می توانید انتخاب کنید از بین دلار آمریکا، ین ژاپن (JPY)، یورو (EUR)، پوند بریتانیا (GBP) و دلار استرالیا (AUD) ارز دلخواه خود را انتخاب نمایید.


  من به حسابم وارد شدم. با چند ارائه دهنده می بایست معامله کنم؟

  در صفحه تنظیمات حساب در قسمت ورود کاربر عضو، ویزاردی وجود دارد که با لات های معامله شده بوسیله هر ارائه دهنده و باقیمانده موجودی شما مطابقت دارد. این ویزارد نشان می دهد که شما می بایست چند ارائه دهنده انتخاب کنید بدون آنکه ریسک درخواست مارجین یا سرمایه احتیاطی متوجه شما شود. کافی است این ویزارد را دنبال کنید. البته در صورت تمایل می توانید ارائه دهندگان سیگنال را به طور دستی انتخاب نمایید.


  یک لات چیست؟

  یک لات استاندارد یک حجم خرید یا فروش است. اگر شما 1 لات دلار آمریکا/یورو بخرید و با لورج 100:1 معامله کنید، آنگاه 100000 دلار آمریکا/یورو خریده اید. اما از آنجاییکه شما با لورج 100:1 معامله می کنید، مقدار با لحاظ کردن لورج، 1000 دلار آمریکا/یورو یا 1 لات استاندارد می باشد. اگر شما با یک لات مینی معامله کنید، 10000 دلار آمریکا/یورو خرید می کنید و مقدار با لحاظ کردن لورج، 100 دلار آمریکا/یورو یا 1 لات مینی می باشد.

  بدون مدیریت ریسک مناسب، مقدار لورج بالا می تواند به ضررها و یا سود بزرگ منجر شود.


  آیا می توانید ارائه دهندگان سیگنال بیشتری را اضافه کنید؟

  یک ایمیل به support@zulutrade.com ارسال کنید و ما هر چه زودتر آنها را اضافه خواهیم کرد.


  آیا می توانم به صورت دستی معامله نمایم؟ یا با معاملات خودکار تداخل پیدا خواهد کرد؟

  بله، معاملات دستی، بر روی معاملات اتوماتیک تاثیر نخواهد داشت.


  من یک حساب جدید با کارگزارم باز کرده ام، چطور بدانم همه چیز درست هست؟

  کارگزار شما برایتان یک ایمیل در تایید آنکه ما کارگزار معرفی کننده شما هستیم و اینکه حساب شما آماده استفاده می باشد، ارسال خواهد کرد. سپس، شما به ZuluTrade وارد می شوید و معاملات خود را شکل می دهید.


  این ارائه دهندگان سیگنال چه کسانی هستند؟ چطور آنها را انتخاب کردید؟

  ما آنها را انتخاب نمی کنیم. هر فردی می تواند یک ZuluTrade ارائه دهنده سیگنال باشد. امکان ندارد که در ZuluTrade کارایی سیگنال های ساخته شده اشتباه نمایش داده شود. اگر ZuluTrade یک سود و یا ضرر را نشان می دهد، آن صحیح و دقیق است، چون اطلاعات بوسیله اظهارات کارگزار تایید شده اند. برای هر پیپ اظهار شده در بخش عملکرد، یک معامله ثبت شده در دفتر پشتیبانی کارگزار وجود دارد.


  'اسپرد' چیست و چرا همه معاملات من با پیپ منفی باز می شوند؟

  اسپرد در بازار معاملاتی ارز فارکس، به تفاوت بین قیمت 'بید' (خرید) و قیمت 'درخواست' (فروش) ارز اطلاق می شود.
  هر جفت ارز معامله شده با اسپرد باز می شود. بنابراین اگر اسپرد 5 باشد، آنگاه معامله شما با 5 پیپ باز خواهد شد.


  چطور می توانم تعداد لات ها،و تعداد معاملاتی که ارائه دهنده سیگنال در حساب من معامله می کند را کنترل نمایم؟

  وقتی به حساب خود در ZuluTrade وارد شدید، به صفحه تنظیمات حساب خود بروید. از آنجا منوی پایین رونده 'حداکثر لات های باز' را انتخاب کنید، این به شما اجازه می دهد که تعداد کل لات هایی که مایلید ارائه دهنده قبل از آنکه بتواند لات های بیشتری را باز نماید، در هر زمانی باز کند را مشخص کنید. همچنین، در کنار نام هر ارائه هنده که انتخاب کرده اید، مجموعه پایین رونده ای به نام 'لات ها' وجود دارد. این به تعداد لات هایی که در هر معامله جداگانه معامله می شود، بستگی دارد. برای مثال: شما مایلید هر ارائه دهنده با 2 لات به ازای هر معامله، معامله کند، اما می خواهید که بیشتر از 2 معامله در هر زمان باز نباشد. در این صورت می بایست حداکثر تعداد لات های باز را روی 4 و تعداد لات ها در کنار نام ارائه دهنده را روی 2 تنظیم کنید.


  چطور برای یک ارائه دهنده سیگنال/ و یا همکاری فروش شما ثبت نام می کنید؟

  برای ثبت نام به عنوان یک ارائه دهنده سیگنال، در صفحه اصلی ما در زیر لیست جاری برترین ارائه دهندگان، گزینه ای وجود دارد که اظهار می دارد 'به عنوان یک ارائه دهنده سیگنال به ZuluTrade بپیوندید'، لطفا بر روی این گزینه کلیک و اطلاعات درخواست شده را تکمیل نمایید.
  برای تبدیل شدن به یک همکار فروش به صفحه اصلی ما رفته و در بالای صفحه، گزینه 'همکاری فروش' را انتخاب نموده و اطلاعات درخواست شده را تکمیل نمایید.


  ارائه دهندگان سیگنال و همکاران فروش چه کاری انجام می دهند؟ و آنها چگونه کمیسیون دریافت می کنند؟

  ارائه دهنده سیگنال معاملات را در حساب خود قرار می دهد و همه مشتریانی که این اراده دهنده را در تنظیمات حساب خود انتخاب نموده اند، این معاملات را در حساب های خود دریافت می کنند، مگر آنکه مارجین کافی نداشته باشند و یا حداکثر لات های باز خود را بر روی تعداد کمی تنظیم کرده باشند. ارائه دهندگان سیگنال، سیگنال ها را برای همه مشتریانی که آنها را در تنظیمات حساب خود انتخاب کنند، ارائه می دهند.
  همکاران فروش یک URL مشخص (صفحه وب) برای تبلیغ ZuluTrade انتخاب می کنند و مشتریان را به استفاده از سرویس پیشرفته ما دعوت می کنند.
  ارائه دهندگان سیگنال 0.5 پیپ به ازای هر لات معامله شده فقط از سیگنال های خود دریافت می کند. بنابراین ارائه دهندگان ثبت نام می کنند، سیگنال ها را می فرستند و منتظر مشتریان می مانند که از سیگنال هایشان استفاده کنند و سعی عملکرد خوبی برای جذب آنها داشته باشند.
  یک همکار فروش 0.4 پیپ به ازای هر لات معامله شده مشتریانی که از طریق وب سایت او ثبت نام کرده اند، برای هر سیگنالی دریافت می کند. بنابراین همکار فروش ثبت نام می کند و برای جذب مشتریان به ZuluTrade شروع به تبلیغات وب سایتش می کند.


  آیا شما حساب های موسساتی ارائه می دهید؟

  بله، ما انواع حساب های موسساتی بر اساس حجم معاملاتی ارائه می دهیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

 • نوراندیشان
 • بن تن