X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تازه واردها بخونن

چرا سایتهای پرداخت به ازای کلیک PTC به کاربران خود، پول پرداخت می کنند؟؟؟

چرا سایتهای پرداخت به ازای کلیک PTC ، درآمد زا هستند؟؟؟

فلسفه کار این سایتها چیست؟

چرا این سایتها برشکست نمی شوند و دهها چرای دیگر؟؟؟؟

این پول دقیقا چه طوری به دست ما می رسه؟؟؟؟


کل درآمد سایتهای پرداخت به ازای کلیک PTC  از راه تبلیغات بدست می آید.

بدین صورت که شرکتها یا افرادی که دارای وبلاگ یا وب سایت هستند، پولی را به سایتهای پرداخت به ازای کلیک می پردازند و این سایتها به ازای این پول تضمین می کنند که  تعداد بیننده مشخصی را به سمت سایت مورد نظر بفرستند.

مثلا سایت بسیار معروف پرداخت به ازای کلیک Buxout به ازای فرستادن 500 نفر بازدید کننده 9.75 دلار دریافت می کند!

اما سئوالی که در اینجا مطرح می شود، این است که سایت پرداخت به ازای کلیک، 500 نفر بازدید کننده را چگونه به سمت سایتهای درخواست داده تبلیغات هدایت می کند?

بدین صورت که افرادی را مثل من و شما به عنوان عضو رایگان می پذیرد، و در روز لینکهای تبلیغاتی این سایتها را برای اعضا می فرستد و اعضا باید روی این لینکهای تبلیغاتی کلیک کرده و وارد سایت مورد نظر شوند و مدت زمانی حدود 30 ثانیه، سایت مورد نظر را مشاهده کنند و سایت پرداخت به ازای کلیک بعد از 30 ثانیه مبلغی را به حساب کاربری شما که عضو سایت هستید اضافه می کند!

با توجه به گفته های بالا، این بین، هم من و شما که عضو این سایتها هستیم درآمد کسب می کنیم و هم سایت پرداخت به ازای کلیک و هم شخص یا شرکتی که درخواست تبلیغ را به سایتهای پرداخت به ازای کلیک PTC داده است!

 

اما سئوال دیگری که برای کاربران به وجود  می آید این است که پول این سایتها را چگونه می توان دریافت کرد؟

 

همه این سایتها یک حداقل پرداختی  (مثلا 2 دلار) دارند که اگر حساب شما در سایتها به این حداقل پرداخت رسیده باشد می توانید درخواست واریز پول را بدهید و این سایتها پول را به حسابهای اینترنتی (مثل آلرت پی، لیبرتی ریزرو،آلتر گولد،ایگولد،وب مانی،پی پال) شما واریز می کنند.

سایتهایی که در این وبلاگ معرفی میشوند نیاز به حساب اینترنتی آلرت پی دارند که در ادامه آموزش ثبت نام در آلرت را می توانید دانلود کرده و در این یانک اینتر نتی بصورت رایگان ثبت نام کنید.

 

اما سئوال دیگر طریقه تبدیل حساب آلرت پی به ریال است؟

 

افرادی در ایران هستند که در ازای دریافت مبلغی حسابهاب اینترنتی (مثل آلرت پی) شما را به ریال تبدیل کرده و به حسابهای بانکی عضو شتاب (مثل سامان،سپهر،سیبا،جام،مهر و ...) شما در ایران واریز می کنند.

ـ یکی از این افراد آقای بحرینی به شماره همراه 09173757292 و آدرس سایت

http://www.asia-exchanger.com/ می باشد که به ازای هر دلار 850 تومان به حساب شما واریز می کند.

ـ فرد دیگر آقای سریر به شماره همراه ۰۹۳۶۷۵۹۹۰۹۲ می باشد و آدرس سایت http://www.alertpay.net/ و وبلاگ http://www.drsrs21.blogfa.com/ می باشد.

نحوه کار بدین صورت است که شما پول خود را در آلرت پی از طریق گزینه send money به آلرت پی آقای بحرینی انتقال می دهید و آقای بحرینی در چند لحظه بعد مبلغ را به حساب شما در ایران واریز می کند.

سایت های معتبر رو چطور بشناسیم:

درواقع 90% سایتهای PTC متقلب یا Scam هستند! سایت ptc-investigation.com لیستی از آخرین پرداختی های سایت های مختلف PTC و PTS و ... رو نشون می دیده

این سایت همچنین لیست کاملا بروز سایت های کلاهبردار یا اصطلاحا اسکم SCAM رو با دلایل اهراز کلاه برداری او سایت رو در اختیارتون می زاه کافیه که اسم سایت مورد نظر رو در قسمت سرچ این سایت وارد کنید 

لیست سایت های کلاه بردار رو می تونید از لینک زیر ببینید

  • نوراندیشان
  • بن تن