X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

چگونه از اینترنت درآمد کسب کنیم؟

ثبت نام در سایت تئوباکس  

 مثلاً تبلیغ یک سایت، فروش سی دی های آموزش تجارت الکترونیک باشد و شخص بازدید کننده را به فکر فرو ببرد که مفهوم این واژه چیست؟

البته بنده قصد ندارم که درباره تجارت الکترونیک توضیح بدهم، اما می بایست قبل از پرداختن به موضوع، این لغت نیز شناسایی شود.

تعریف ویکی پدیا از تجارت الکترونیک :

"تجارت الکترونیکی را می‌توان انجام هرگونه امور تجاری بصورت آنلاین و ازطریق اینترنت بیان کرد . این تکنیک در سالهای اخیر رشد بسیاری داشته‌است و پیش‌بینی می‌شود بیش از این نیز رشد کند . تجارت الکترونیکی به هرگونه معامله‌ای گفته می‌شود که در آن خرید و فروش کالا و یا خدمات از طریق اینترنت صورت پذیرد و به واردات و یا صادرات کالا ویا خدمات منتهی می‌شود . تجارت الکترونیکی معمولا کاربرد وسیع تری دارد، یعنی نه تنها شامل خرید و فروش از طریق اینترنت است بلکه سایر جنبه‌های فعالیت تجاری ، مانند خریداری ، صورت بردار ی از کالاها ، مدیریت تولید و تهیه و توزیع و جابه‌جایی کالاها و همچنین خدمات پس از فروش را در بر می‌گیرد . البته مفهوم گسترده‌تر تجارت الکترونیک، کسب و کار می‌باشد".

 

سایت های کلیکی چیست؟

 شاید یکی از مهم ترین تجارت کاربران، تبلیغ سایت ها و وبلاگ ها در سایت های کلیکی باشد. این گونه سایت ها جهت بالا بردن رتبه بازدید خود یا بعضاً مراجعات کاربران به سایت های خود، اقدام به تبلیغ در سایت های کلیکی می کنند.

مفهوم تبلیغ با یک کلیلک

 بعد از عضویت در سایت های کلیکی، این سایت ها هر روز حدود 4 تا 40 لینک سایت را به اکانت شما می فرستد و شما می بایست با کلیک کردن روی آن سایت ها مبلغی پول را به حساب خود واریز نمائید. کلیک کردن روی هر سایت ساده به نظر می رسد، ولی شما می بایست حدود ده ثانیه ( در بعضی سایت ها 60 ثانیه) منتظر بمانید تا مبلغ به حساب شما ریخته شود. البته آن زمان نیز باید لینک تأئید را فشار دهید.

 مبلغ هر کلیک، از 0/1 سنت تا 10 دلار وجود دارد. ناگفته نماند که شما جهت دریافت پول خود می بایست مبلغ را به حدنصاب برسانید، مثلا در سایتی که بابت هر کلیک به شما 1 سنت می پردازد، شما باید 10 دلار پول ذخیره کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. در ضمن اگر قرار باشد روزی 10 لینک به شما داده شود، تازه شما در یک روز، 10 سنت کار می کنید.

نت باکس

 مفهوم آپ گرید کردن

آپ گرید کردن به معنی بالا بردن اکانت است، بدین منظور که شما می بایست زیر مجموعه های برای خود درست کنید. این موضوع به چه معنی است؟

جواب : اگر شما معرفی کننده (refererاین سایت به یکی از دوستان خود باشید، و او با دعوت نامه شما در آن سایت ثبت نام کند، شما یک زیر مجموعه درست کرده اید که با این کار شما با هر کلیک کردن او، مبلغی دریافت می کنید. بالطبع هر چه زیر مجموعه شما وسیع تر باشد، مبلغ بیشتری دریافت خواهید کرد.

  آیا پرداخت کردن این پول به کاربران، کار عاقلانه ای از طرف آن سایت کلیکی است؟

 در اصل آن سایت کلیکی مبلغی از پولی را به حساب شما واریز می کند که از تبلیغات سایت ها دریافت کرده است. مثلا با کلیک کردن روی یک لینک، سایت کلیکی 5 دلار دریافت میکند و شما 0/1 سنت. این کار برای سایت کلیکی بسیار سودمند است. یعنی شما مبلغی از پول دریافتی آن لینک تبلیغ شده را دریافت می کنید. ( 1 درصد).

 چگونه می توان آن پول را دریافت کرد؟

 کاربر می بایست در یکی از بانک های اینترنتی alert pay یا pay pal یک حساب کاربری داشته باشد، که ساختن آن حساب کاربری کار مشکلی نیست. 

این بانک ها شرایط ویژه ای را برای خود در نظر گرفته اند. مثلاً شما براحتی می تواند پول دریافتی از سایت کلیکی به بانک alert pay واریز کنید، ولی آن بانک در بعضی شرایط بعضی شرایط، مثلاً تحریم یک کشور تمام آن پول را مصادره کرده و حتی یک سنت آن را هم پس نمی دهد!. البته برای گرفتن آن پول می توان از سایت های دیگر نیز اقدام نمود، یا می توان از پول به عنوان خرید های اینترنتی استفاده کرد که به نظر سودمندتر از دریافت آن است. ( مخصوصاً برای کاربران ایرانی).        
  • نوراندیشان
  • بن تن